Aitame kaardistada, kus sa ettevõtte või brändiga täna oled ja positsioneerud ning kuidas jõuda planeeritud eesmärkideni.

Külalisturundusjuht aitab välja töötada strateegilise turundusplaani, mis seab organisatsioonile selge sihi mõõdetavate turunduseesmärkide saavutamiseks. Põhjaliku turundusplaani loomisel hindab külalisturundusjuht ettevõtte sisemisi võimalusi ja ressursse ning täidab kõik puuduolevad lüngad, et tagada turundusplaani ellu viimine. On selleks siis brändi positsioneerimine, e-maili turundus, sotsiaalmeedia haldus, webinaride korraldamine, SEO, kodulehe tekstid või sisuloome, meediasuhtlus või muud turundustegevused.

Strateegilise turundusplaani koostamisel analüüsime:

  • Ettevõtte turundust,- brändi- või kommunikatsioonistrateegiat ning selle kooskõla ettevõtte eesmärkidega.
  • Ettevõtte või brändi positsioneeringut võrreldes konkurentidega.
  • Teenuse või toote sihtrühma põhjalikku kaardistust ning mis väärtust ettevõte oma klientidele pakub
  • Turunduskanalite (s.h digitaalsete kanalite) valikut ja tõhusust koos vastavate mõõdikutega.
  • Turunduskampaaniate edukust ja kooskõla ettevõtte müügitegevustega.
  • Vastavalt strateegilisele turundusplaanile aitame luua vajaliku turundusmaterjali ja ellu viia kõik vajalikud turundustegevused.

Loe meie blogist, millised olid meie õppetunnid Hongkongi turule sisenemisel ning vajalikud sammud edukaks turundamiseks.

Võta meiega ühendust

Kui ka sina soovid saada turundustegevustest suuremat pilti, mis haakuks kogu ettevõtte eesmärkidega, võta meiega julgelt ühendust ja me aitame sul sellise plaani luua ja ka ellu viia!