Liina Kähri

Turundus on juba üle 20 aasta minu eriliseks kireks olnud. Või kui nüüd järgi mõelda, siis tegelikult on minus turundaja veri vist juba lapsest saati voolanud. Mind on noorpõlvest peale köitnud ägedad reklaamid ning efektsed värvid ja ma olen alati olnud valmis katsetama uusi asju, maitseid või kogemusi. Ema on mulle isegi kunagi öelnud, et olen vist hoopis mustlase laps! 😊 Tänu uudishimule sain ma varakult selgeks kokkamise, toidu nautlemise ja rännakud kulinaarses maailmas. Ja ka õmblemise, kus keskkoolis võistlesime pinginaabriga, kes ägedama Burda lõike on leidnud ja popima seeliku või kostüümi öösel valmis nikerdanud.

Ma olen väga tänulik, et mu eluteele on sattunud kogemusi turunduse väga erinevatest külgedest nagu tootearendus, degusteerimised, bränding, kommunikatsioon, meediasuhtlus, strateegiline – ja rahvusvaheline turundus ning eksport. Olles töötanud Baltikumis, Skandinaavias, UK-s, Peterburis ja Hong Kongis, olen juhtinud erinevaid turundustiime, puutunud kokku väga erinevate organisatsiooni kultuuridega ja loonud tugeva kontaktvõrgustiku, kellega tänaseni suhteid hoiame.

See kõik on viinud mind sisemise veendumuseni, et aeg on küps, et jagada saadud kogemuste ja teadmiste pagasit ka teistega. Olles koos Liinaga veetnud tunde Skandinaavia ja Hong Kongi vahel lennates, jõudsime me mõlemad veendumusele, et saaksime oma kogemustega aidata paljusid teisi ettevõtteid paremini turundada.

Liina Kukk

Mind on alateadlikult saatnud moto „Kes teeb, see jõuab“. Juba lapsena harrastasin mitut spordiala korraga ja ülikooli minnes lisandus varsti täiskohaga töökoht. Selline rööprähklemine tundus loomulik, kuna pakkus erinevaid võimalusi enda leidmiseks ja arendamiseks. Võibolla sellepärast meeldib mulle tänagi tegeleda mitmete erinevate projektidega korraga – elu peab põnev olema! Õnneks turundus ja müük pakub pidevalt uusi väljakutseid, mida lahendada.

Tunnistan, et iga minu tegevuse taga on peidetud suurem või väiksem eesmärk. Alati ei ole see olnud loogiline ja tavapärane, aga minu jaoks motiveeriv. Näiteks algklassides tahtsin olla viieline, et kevadel kiituskirja saamisel saaks direktori kätt suruda. Või näiteks oma nn arhitekti saamise unistust sain pisutki realiseerida Bestmark Suurköökide projektijuhina, kuna seal sain tehnoloogilisi jooniseid teha. Kuna mind ennast innustavad erinevad põhjused, siis tänases töös üritangi välja selgitada, mis on minu klientide soovid, unistused või mured. Põnev on uurida ja kogeda, et me oleme kõik nii erinevad ja teeme oma ostu-otsused nii hetke emotsioonidest kui ka põhjalikult planeerides. Hea turunduse aluseks on veel parem inimeste tundmine….ja mulle väga meeldib inimesi jälgida ja inimese sisemaailmaga tegeleda.

Olen õnnelik ja tänulik, et elus tehtud otsused on võimaldanud saada erinevaid teadmisi, viinud kokku Liinaga ja andnud julguse siseneda ettevõtluse maailma. Samas alati on ruumi uutele tutvustele ja põnevatele projektidele😉

Liitu meiega!

Kui ka Sina soovid oma kätt külalisjuhtimises proovida ja jagada oma laiapõhjalisi kogemusi erinevatele ettevõtetele, võta meiega ühendust.