Miks sinu ettevõtte turundusstrateegia ei toimi?

Muutunud oludes on paljud ettevõtted pidanud korrigeerima oma tegevussuundi, kuid üks oluline ja tihti esinev viga, mida tehakse, on strateegilise turundusplaani uuendamata jätmine ja mitte kooskõlastamine muutunud eesmärkidega.

Sellisel juhul peaks esimese sammuna läbima turundusauditi, mille saad siin koheselt alla laadida.

Audit

Iga ettevõte ja selle valdkond on ainulaadne, seega on esmaseks ülesandeks teha selgeks, mis on eesmärgid, kuhupoole püüeldakse ning milliseid teenuseid vajatakse. Kui fookuses on turundustegevused, siis esmalt analüüsitakse olemasolevat olukorda ning koostatakse turundusaudit, mis kajastab nii ettevõtte enda kui ka konkurentide tegevusi.

Strateegia

Auditi tulemusest lähtuvalt koostatakse turundusstrateegia, mis sisaldab parandusettepanekuid ja välist vaadet, mille alusel pannakse paika edasine turundusplaan koos eelarvete, ajakavade, turunduskanalite, vastutajate ja mõõdikutega.

Elluviimimne

Külalisjuht toob ettevõttesse kogemusi ja oskusi, mis on ettevõttes endas puudu, pakub välja lahendusi, viib need koos ettevõtte meeskonnaga ellu ja võtab vastutuse kokkulepitud töö eest. Väga oluline on täpselt määratleda, mis ülesandeid külalisjuht lahendama peab ja mis oleks tema töö mõõdikud, et töö lõppedes ka tulemusi hinnata.

Meie kliendid

„Külalisjuht on pakkunud meile interim teenuseid, et aidata kaardistada Saksa turu sihtrühmad, ekspordi turundusega seotud eripärad, eristuda selgelt konkurentidest ja luua sihtturule sobiliku strateegilise turundusplaani. Nende pikaajaline kogemus välisturgudel on aidanud meil väga paljusid ämbreid vältida.“
175990224_1415049285513726_6244742568257195202_n
Argo Jaanson
Miratag Deutchland GmbH tegevjuht
„Olen siiralt õnnelik koostöö üle Liinaga. Tema positiivse eluhoiaku taga on lahedad mõtted, head ideed, kiire tegutsemine, meeldiv suhtlemine. Kõik sujub väga hästi – Liina on oma teadmiste ja oskustega tõeline professionaal. Külalisjuht OÜ on aidanud Leinoneni sotsiaalmeedia avarustesse – avastame ja lendame koos edasi!“
177007143_285619586508313_5793178080413320330_n
Kaire Rebane
Leinonen OÜ tegevjuht

Tule tasuta konsultatsioonile