Tihti on ettevõtetel aegade jooksul kogutud suured andmebaasid nii olemasolevatest kui ka potentsiaalsetest klientidest, mis aga seisavad Excelis ning neid andmebaase ei rakendata äri kasvatamiseks. Külalisturundusjuhina aitame sul lõigata kasu turunduse digitaalsetest lahendustest ja  automatiseerimisest. Aitame luua sinu ettevõtte või brändi digitaalse turundusstrateegia ning soovi korral ka selle ellu viia.

Meie poolt pakutavad digitaalsed lahendused:

  • Aitavad valida sobilikud digikanalid bränditeadlikkuse kasvatamiseks
  • Kasvatada ettevõtte jälgijaskonda
  • Tuua lisamüüki läbi automatiseeritud e-maili turunduse
  • Kasutada efektiivselt sotsiaalmeedia kanaleid, et kasvatada ettevõtte käivet
  • Kirjutada blogisid, et tutvustada uusi tooteid või harida oma kliente ettevõtte teenustest.

Kui sa tunned, et lisaks ettevõtte üldjuhtimisele ja muudele ülesannetele, läheb sul liialt ressurssi turunduse digimaastikul orienteerumisele või on sul aegade jooksul kogunenud klientidest andmebaas, mida saaks oma äri kasvatamiseks paremini ära kasutada – võta meiega ühendust!

Siinkohal lisame näite Recrur värbamisblogist, kus aitame oma kliendil läbi blogilugude tutvustada pakutavat värbamistarkvara, selle eeliseid ja kliendikogemusi: https://www.recrur.blog/

Selleks, et saada täpsem hinnapakkumine, jäta registreerimisvormi kaudu palun oma kontakt või võta meiega otse ühendust, et sinu ettevõtte ja vajaduste kohta võimalikult palju teada saada ja teha justnimelt sinu vajadustele sobiv pakkumine.